Hakkında

başarı-nedir

 

 

 

Herkese merhaba!

Biz iki arkadaş anlaşıp zevklitatil.com’u açtık. Aslında biz hayatımızın sabah 9 akşam 5 ritminde gitmesini istemiyoruz. Herhalde kimse de bunu istemez. Yani her insan gezmek ister, görmek ister. Tatil yapmak ister. Tabii ki para kazanmak için hayatımızı belli bir düzene sokup o düzen içerisinde 50 yıl yaşamamız gerekiyor. Ama benim kendime sorduğum bir soru var. O zaman neden yaşıyoruz? Bu dünyadaki amacımız nedir? Para kazanmak mı? Para kazandık, ev aldık. Araba aldık. Yemek yedik. Sonunda öldük. Yani ne yaptık? Her insanın yaptığını yaptık. Bu dünyaya bir katkımız olmadı. Kendimize bile bir katkımız olmadı.

Bizde bunu düşünerek böyle bir site açtık. Gezmeyi seviyoruz. Sadece otobüs, uçak, tren veya başka bir araçta yolculuk yapmayı bile seviyoruz. Gezilecek yerler hakkında, tatil yapılacak yerler hakkında, yemediğimiz yemekler hakkında kısacası görmemiz gereken her şey hakkında burada yazmak istiyoruz. Eğer amacımıza ulaşırsak ileride sizlerinde yazmasını istiyoruz.

Sizler de kendi tatil anılarınızı, gezi anılarınızı burada paylaşabilmelisiniz. İleride büyük bir kitleye ulaşabilirsek eğer bunu başarmış olacağız. Aslında buradaki amaç tatil yapmak veya gezmek görmek değil de hayatımıza kendimize bir yarar sağlamak.

Bizim gibi düşünen insanları burada bir arada toplamak istiyoruz. Sitemizde gezilecek yerler, tatil yapılacak yerlerin gezi rehberliğini, tatil rehberliğini yapacağız. Yemediğiniz yemekleri burada anlatacağız. Görmediğiniz yerler için biz sizin gözünüz olacağız. Gece hayatına kadar her detayı sizinle paylaşacağız.

Umarım bizim hayallerimiz gerçek olur. Ondan sonrası zaten sizin hayallerinize ışık tutmak.