Çocukluğumun Özel Anları Hatırımda

10 yaşındayım 4. sınıfa gidiyorum bir sabah okula gitmek için kalktım arkadaşımı aldım okul yoluna doğru yürüyoruz birden önümüze köpekler çıktı bizde kaçtık ve yolumuzu değiştirip okula yoluna devam ettik bir şekilde okula vardık ve derse girdik vakit hızlı geçti son iki derse geldik dersimiz beden eğitimiydi arkadaş basketbol topunu alıp istemeyerek hocaya attı.

Hocamız bir kaç saniye bayıldı sonra ayıldığında bir şeyi yoktu ama biz endişelenip baya korkmuştuk arkadaşım özür diledi Hocamız nasıl biri olduğunu bildiği için sadece daha çok dikkatli olmasını istedi ders bitti evin yoluna doğru devam ediyoruz bakkala girip iki gazoz birazda beyaz leblebi aldık bir yere oturup yiyip içtik ve bugün başımıza gelenleri konuştuk bundan sonraki daha dikkatli olacağımızı söyledik iyi ki de birlikteydik yanında bir arkadaşının olması çok güzel bir şey sonra evin yoluna doğru devam ettik mahalleye geldiğimizde ayrıldık akşam oldu yemek yiyip uyumuştum uyandığımda arkadaşımı aldım o gün tatildi parka gidip basketbol oynamıştık.

Skoru üç yapan kazanıyordu 2 kere ben yendim üç kere arkadaşım arkadaşımı tebrik ettim evin yoluna doğru devam ettik eve vardık ve ayrıldık. ertesi gün yine buluştuk bu sefer futbol oynamak için futbol oynarken aramızda kırgınlık oluştu birkaç gün görüşmedik birkaç gün geçtikten sonra barıştık ve hep birlikteydik birinin değerini kaybettiğin zaman anlarsın biz görüşmediğimiz zaman birbirimizin değerini çok iyi anlamıştık ve bir daha ne olursa olsun araya kırgınlık sokmadık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.