Futbola Olan Sevgim Ve Ailemin Beni Desteklemesi

Azerbaycan’da okulda sınıf arkadaşım futbola gidiyordu ve bende her zaman onla beraber gitmek istiyordum. Lakin söyleyemiyordum. Bir gün sınıf arkadaşım yanıma geldi ve bizim takıma oyuncu lazım gelmek ister misin diye sordu ve ben o heyecanla evet dedim lakin ailemden izin almam lazımdı ve ben ona tekrardan ailemden izin aldım gerektiğini söyledim ve bana ailenle konuş sonra cevabını vere bilirsin dedi.

Dersler bitti ve ben koşarak eve gittim.

Babam evde değildi babamın gelmesini bekledim. Babam geldikten sonra onlara anlattım babam onayladı annem bir şey olur diye korktuğu için onaylamadı bende onu ikna etmeye çalışıldım ve oda sonunda evet dedi ertesi gün arkadaşıma söyledim o da antrenörüyle konuştu ve takıma aldılar ilk maçımda en güçlü takımla oynadık bizim takım her zaman o takıma yeniliyormuş baya heyecanlıydım bu benim ilk maçımdı çünkü ve maç başladı elimden gelenin en iyisini yapmak için çabaladım ve bizim takım o takıma karşı ilk defa kaybetmedi ve 5-4 yendik ve antrenör benle ilgilenmeye başladı iki sene takımda oynadım ve transfer oldum transfer olduğum takım büyük takımdı ve heyecanlıydım. Bu takımla ilk antrenman yapmak için Bakü’ye gittik. Antrenman yaptık maçlara takımla ilk maçımı oynamama bir gün kala ameliyat oldum ve doktor 1 sene futbol oynayamayacağımı söyledi baya ağlamıştı yapacak bir şey yoktu. Babam antrenörle konuştu ve takımdan ayrıldım ve o zamandan sonra futbol oynamadım. Azerbaycan’da okulda sınıf arkadaşım futbola gidiyordu ve bende her zaman onla beraber gitmek istiyordum.

Lakin söyleyemiyordum. Bir gün sınıf arkadaşım yanıma geldi ve bizim takıma oyuncu lazım gelmek ister misin diye sordu ve ben o heyecanla evet dedim lakin ailemden izin almam lazımdı ve ben ona tekrardan ailemden izin aldım gerektiğini söyledim ve bana ailenle konuş sonra cevabını vere bilirsin dedi. Dersler bitti ve ben koşarak eve gittim babam evde değildi. Babamın gelmesini bekledim. Babam geldikten sonra onlara anlattım babam onayladı annem bir şey olur diye korktuğu için onaylamadı bende onu ikna etmeye çalışıldım ve oda sonunda evet dedi ertesi gün arkadaşıma söyledim o da antrenörüyle konuştu ve takıma aldılar ilk maçımda en güçlü takımla oynadık bizim takım her zaman o takıma yeniliyormuş baya heyecanlıydım bu benim ilk maçımdı çünkü ve maç başladı elimden gelenin en iyisini yapmak için çabaladım ve bizim takım o takıma karşı ilk defa kaybetmedi ve 5-4 yendik ve antrenör benle ilgilenmeye başladı iki sene takımda oynadım ve transfer oldum transfer olduğum takım büyük takımdı ve heyecanlıydım. Bu takımla ilk antrenman yapmak için Bakü’ye gittik. Antrenman yaptık maçlara takımla ilk maçımı oynamama bir gün kala ameliyat oldum ve doktor 1 sene futbol oynayamayacağımı söyledi baya ağlamıştı yapacak bir şey yoktu. Babam antrenörle konuştu ve takımdan ayrıldım ve o zamandan sonra futbol oynamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir